با چندین صفحه خانه

فروشگاه ما با ظاهری زیبا و دارای چندین صفحه اصلی جذاب و متفاوت است

آسان سفارش دهید

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی ما به راحتی و آسانی سفارش دهید

پشتیبانی آنلاین 7روز و 24 ساعته

فروشگاه ما برای خدمات رسانی بیشتر با پشتیبانی تمام وقت در خدمت شما مشتریان عزیز

دربارۀ ما

همراهان گرامی سایت آسان‌پرند سلام

مجموعۀ آسان‌پرند در زمستان 1398 و هم‌زمان با ویروس کرونا کوید19 تشکیل شد و سپس ایدۀ سایت خدماتی- فروشگاهی در جهت تهیۀ مایحتاج و رفاه حال شهروندان عزیز شهر پرند شکل گرفت.

با همّت و تلاش و برنامه‌ریزی فشردۀ مجموعه، به امید خدا اکنون به مرحلۀ خدمت‌رسانی رسیده‌ایم و گروهی متخصص گرد هم آمده‌ایم تا پیک آسایش برای شهر زیبای پرند باشیم.

شهر جدید پرند در جنوب غربی استان تهران قرار دارد و تا اطلاع ثانوی محدودۀ فعالیت سایت آسان‌پرند، در این شهر است.

نام آسان‌پرند را برای این مجموعه انتخاب کردیم تا بدانید هدف ما راحتی شماست و نیازی نیست دقیقه‌ها یا ساعت‌های ارزشمندتان را برای یافتن و خرید وسیله‌ای یا دریافت خدمتی، صرف کنید. این کار را به ما بسپارید تا برایتان آسانی بیاوریم. کافی است با ورود و ثبت‌نام در سایت ما کالا یا خدمت موردنظر خود را انتخاب کنید و باقی را به ما بسپارید.

ما سایت خدماتی- فروشگاهی هستیم یعنی دسته‌بندی‌های سایت، هم کالاهایی مانند موادغذایی، بهداشتی، لوازم منزل، پوشاک و …  و هم خدماتی مانند امور رایانه‌ای، تایپ، بازاریابی، طراحی، تحقیق و پژوهش، خدمات ویرایشی و … را شامل می‌شود تا به آسانی در پرند نیازتان را برطرف کنید. امیدواریم با همکاری شما عزیزان این کالاها و خدمات روزبه‌روز متنوع‌تر و گسترده‌تر شود.

خوشحال خواهیم شد اگر کسانی که به هرنحو مایل به همکاری با سایت آسان‌پرند هستند، از طریق راه‌های ارتباطی با در تماس باشند تا در مسیر رسیدن به هدف آسایش و رفاه حال شهروندان عزیز هم‌قدم باشیم.

هدف ما رضایت و آسایش شما در پرند است. سپاس‌گزاریم که با انتخاب سایت آسان‌پرند ما را در رسیدن به این هدف، یاری می‌کنید.

روابط عمومی سایت خدماتی- فروشگاهی آسان‌پرند

بازگشت به بالا
با ما در ارتباط باشید