پرتکرارترین پرسش‌ها

سؤالات متداول

در این قسمت می‌توانیدپاسخ سؤالات متداولی را که برای مراجعین سایت مطرح می‌شود، ببینید:

1ـ مراحل ثبت سفارش به چه صورت است؟

سایت آسان‌پرند شامل دسته‌بندی کالا یا خدمات مختلف است که هریک به زیرمجموعه‌های کوچک‌تر تقسیم می‌شوند. شما وارد قسمت موردنظر می‌شوید و از دسته‌بندی مدنظر خود، کالا یا خدمتی را که لازم دارید و تعدادکالا یا نوع خدمت را انتخاب می‌کنید. سپس از قسمت سبدکالا، وارد پرداخت شده و نحوۀ پرداخت را مشخص می‌کنید. ما سبد کالای شما را می‌بینیم و پس از تماس با شما، آن را به شما می‌رسانیم.

2ـ محدودۀ زمانی ارسال کالا چگونه است؟

زمان ارسال کالا، به نوع کالا و فروشگاه مرکزی کالا و فاصلۀ شما با ما بستگی دارد، اما ما نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان، سفارش شما را به دستتان برسانیم.

نگران نباشید برای زمان ارسال کالا یا انجام خدمات با شما هماهنگ می‌کنیم.

3ـ راه‌های پرداخت چگونه است؟ پس از تکمیل سبد کالا، برای ثبت سفارش وارد قسمت پرداخت می‌شوید و می‌توانید هرکدام از راه‌هایی که برایتان آسان‌تر است، انتخاب کنید.

پرداخت نقدی یا با کارتخوان درب منزل؛ پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های اینترنتی؛ پرداخت از طریق RQcode

4ـ RQcode چیست؟

یک بارکد دو بعدی مخصوص سبد خرید شما که توسط اپلیکیشن ایجاد می‌شود و به آسانی با انتخاب آن می‌توانید بدون نیاز به اطلاعات کارت، از کیف پول خود در سایت، پرداخت را انجام دهید.

5ـ چگونه نظرات خود را به ما بگویید؟

در بخش ثبت نظر می‌توانید، نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و میزان رضایت‌مندی خود را در مورد سایت، کارکنان، کیفیت کالا و خدمات و … با ما در میان بگذارید و ما را در مسیر بهبود خدمت‌رسانی و ارتقای کیفیت یاری کنید.

6ـ سایت آسان‌پرند در چه ساعاتی از روز در دسترس است؟

مجموعۀ آسان‌پرند از ساعت 8 الی 22 در خدمت مشترکین گرامی است و اگر سفارشی پس از این بازۀ زمانی در سایت، ثبت شود. در صف سفارش‌های روز بعد قرار می‌گیرد و ارسال می‌شود.

7ـ اگر به مشکل برخوردید، چگونه با ما در ارتباط باشید؟

تیم پشتیبانی آسان‌پرند به صورت آنلاین در خدمت شما هستند و با استفاده از گزینۀ پشتیبانی در سایت می‌توانید به‌آسانی با آنان در ارتباط باشید تا پاسخگوی شما باشند.

8ـ چگونه به ما اعتماد کنید؟

سایت آسان‌پرند، دارای جواز کسب و نماد اعتماد الکترونیکی است که در سایت قابل‌مشاهده است. ضمن آن که دفتر مرکزی ما دارای نشانی و شماره تماس ثابت است که در سایت و تبلیغات ذکر شده است.

بازگشت به بالا
با ما در ارتباط باشید